Chceš byť FINPORADCA?

Finporadca.sk združuje finančných odborníkov v rámci multikanálového finančného sprostredkovania a inovatívnej finančnej platformy FINGO.SK. Rozširujeme tím finančných konzultantov, ktorí pomáhajú hľadať finančné riešenia klientom na základe dôkladnej finančnej analýzy, s podporou profesionálnych informačných zdrojov a pod vedením finančných odborníkov s dlhoročnou praxou (viac ako 20 rokov).

Dôraz sa kladie na starostlivosť a budovanie dlhodobého vzťahu, kedy FINPORADCA sprostredkováva riešenia a produkty finančného trhu na základe poznania priorít a cieľov svojho klienta. Starostlivosť a servis klienta vnímame ako kľúčovú záruku dlhodobej spolupráce. Klientov získavame primárne na základe pozitívnych referencií a overeného obchodného KNOW-HOW. Po odbornom a komplexnom zapracovaní získava FINPORADCA aj prístup k jedinečnému trhovisku obchodných príležitostí, kedy je klient podľa oblasti záujmu a lokality bydliska pridelený do starostlivosti FINPORADCU.

Spolupracujeme s viac ako 50 renomovanými finančnými inštitúciami – banky, poisťovne, stavebné sporiteľne a investičné spoločnosti. Pre bližšie informácie si pozri aj naše služby a prečo riešiť svoje financie s nami.

Hľadáme odvážneho, živého a šťastného človeka, ktorý tieto vlastnosti vie preniesť aj do starostlivosti o financie svojho klienta. Vítané sú skúsenosti nadobudnuté na finančnom trhu, pri práci v banke, poisťovni alebo investičnej spoločnosti. V prvom rade je dôležitá komunikačná stránka Tvojej osobnosti, z ktorej by mala vyžarovať profesionalita, záujem o klienta a presvedčivosť. Ak je z Teba cítiť aj ľudskosť a vieš sa priblížiť každej vekovej a vzdelanostnej skupine, môže byť táto príležitosť vhodná aj pre Teba.

Ak si študent alebo absolvent vysokej školy a naša pracovná ponuka Ťa zaujala, napíš nám. V rámci stáže, asistencie a tieňovania našich finančných odborníkov nadobudneš KNOW-HOW, ktoré môžeš potom zúročiť pri ďalšej spoločnej spolupráci alebo v kariére vo finančnom sektore.


Sme FINGO PARTNER.
Fingo partner
Multikanálový finančný sprostredkovateľ