Finančné služby

Porovnávame produkty a služby z celého finančného trhu. Sme komplexný finančný sprostredkovateľ. Spolupracujeme s viac ako 50 renomovanými finančnými inštitúciami – banky, poisťovne, stavebné sporiteľne a investičné spoločnosti.

Hypotéka a bývanie

Nájdeme optimálne riešenie financovania. Spolupracujeme so všetkými bankami. Vyjednávame vo Vašom záujme a zastupujeme Vás v banke, realitnej kancelárii či na katastri. Sme komplexný finančný partner!

Poistenie života a majetku

Váš život a rodina sú u nás na prvom mieste! Zohľadňujeme finančnú situáciu, zdravotný stav a hodnotu majetku. Vaše potreby ochránime profesionálnou starostlivosťou. S nami za lepšiu ochranu zaplatíte menej.

Sporenie a investovanie

Zanalyzujeme a pripravíme plán na vytvorenie rezervy aj budovanie majetku. Pomôžeme Vám zhodnotiť majetok v krátkodobom aj dlhodobom horizonte. Sporenie pre deti, dôchodkové piliere, investovanie.

Dôchodok a II.,III. pilier

Dokážeme spravovať Vaše dôchodkové financie v 2. pilieri aj 3. pilieri. Vhodne nastavená investičná stratégia nielen v pilieroch výrazne ovplyvní dôchodok. Využite s nami aj daňové zvýhodnenie.

Osobný finančný plán

Komplexná finančná služba. Zanalyzujeme aktuálnu finančnú situáciu, navrhneme optimálny finančný plán, ktorý zohľadňuje 3 hlavné piliere finančného zdravia.

Privátne bankovníctvo

Prémiové budovanie kapitálu.

Jednoduchšie financovanie

Vždy je riešenie alebo alternatíva. Odborne využívame možnosti hypotéky a iných foriem úverového financovania. Priamo komunikujeme pozitíva aj kritické skutočnosti. Pridajte sa k ľuďom, ktorí vďaka nám majú nový domov. Zaťažujú splátky úverov Váš život? Nečakajte!

Hypotéka a financovanie

Chránime život a majetok

Pozeráme sa na Vaše potreby a financie komplexne. CHRÁNIŤ pre nás nie je len poistiť. Pracujeme profesionálne aj v súvislosti s rezervou, ktorú už máte alebo ju vytvárate. Cieľom je ochrániť Váš život a majetok tak, aby Vás to finančne nezaťažovalo.

Chránime život a majetok

Úspešne zhodnoťte peniaze a majetok

Povedzte nám o Vašich cieľoch a prioritách. To, čo je pre Vás dôležité zahrnieme do finančnej stratégie tak, aby ste mali dostatočnú rezervu a zároveň, aby hodnota Vášho majetku rástla. Dôchodok, vzdelanie detí či lepší štandard života. Ukážeme Vám ako na to.

Investície a majetok

Sme Fingo partner

Fingo partner

multikanálový finančný sprostredkovateľ